Media Helper (2.0.2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Media
fr: Média

en: Attributes
fr: Attributs

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Image style
fr: Style d'image

en: Image Style
fr: Style d'image
