Media Helper (2.0.2) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Media
ja: メディア

en: Attributes
ja: 属性

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Image style
ja: 画像のスタイル

en: Image Style
ja: イメージスタイル

en: Responsive Image Styles
ja: レスポンシブ画像スタイル
