Media Helper (2.0.2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Attributes
ru: Атрибуты

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: CSS Classes
ru: Классы CSS

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: Image Style
ru: Стиль изображения
