Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Original image
de: Originalbild

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Image style: @style
de: Bildstil: @style

en: Nothing
de: Nichts

en: Image Field
de: Bildfeld

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren
