Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Original image
et: Algne pilt

en: Image style
et: Pildi stiil

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)

en: Image style: @style
et: Pildi stiil: @style

en: Nothing
et: Mitte midagi

en: Configure Image Styles
et: Seadista pildistiile
