Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Original image
km: រូបភាព​ដើម

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: Image style: @style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព ៖ @style

en: Nothing
km: មិន​មាន
