Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Original image
lv: Oriģinālais attēls

en: Image style
lv: Attēla stils

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)

en: Image style: @style
lv: Attēla stils: @style

en: Nothing
lv: Nekas
