Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Original image
pl: Oryginalny obrazek

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Image style: @style
pl: Styl obrazków: @style

en: Nothing
pl: Niczego

en: Configure Image Styles
pl: Konfiguruj Style Obrazów
