Media Image Display Entity View (1.0.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Original image
sv: Originalbild

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)

en: Image style: @style
sv: Bildstil: @style

en: Nothing
sv: Inget

en: Configure Image Styles
sv: Konfigurera bildstilar
