Media Image Metadata (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Title
af: Titel

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Country
af: Land

en: Category
af: Kategorie

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Source
af: Bron
