Media Image Metadata (1.0.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Country
az: Ölkə

en: Category
az: Kateqoriya

en: Keywords
az: Açar söz

en: Source
az: Mənbə

en: Caption
az: Başlıq

en: Copyright
az: Müəllif hüququ
