Media Image Metadata (1.0.1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Country
bg: Страна

en: Category
bg: Категория

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Media
bg: Медия

en: Source
bg: Източник
