Media Image Metadata (1.0.1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Yes
ca: Sí

en: Country
ca: País

en: Category
ca: Categoria

en: Keywords
ca: Paraules clau

en: Date Created
ca: Data de creació

en: Media
ca: Multimèdia

en: City
ca: Ciutat

en: Source
ca: Font

en: Caption
ca: Subtítol

en: Province
ca: Província

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Alt text
ca: Text alternatiu

en: "Image" media source configuration
ca: Configuració de l'origen del mèdia "Imatge"
