Media Image Metadata (1.0.1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Country
gl: País

en: Category
gl: Categoría

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Media
gl: Medios

en: Source
gl: Orixe

en: Caption
gl: Lenda

en: Province
gl: Provincia

en: Alt text
gl: Texto alternativo
