Media Image Metadata (1.0.1) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Country
hi: देश

en: Category
hi: वर्ग

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Date Created
hi: निर्माण तारीख

en: Media
hi: मीडिया

en: Source
hi: स्रोत

en: Caption
hi: शीर्षक

en: Copyright
hi: कॉपीराइट
