Media Image Metadata (1.0.1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Country
hy: Երկիր

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Source
hy: Աղբյուր
