Media Image Metadata (1.0.1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Titill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Country
is: Land

en: Category
is: Flokkur

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Date Created
is: Dags stofnað

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: City
is: Borg

en: Province
is: Hérað

en: "Image" media source configuration
is: Margmiðlunarstillingar fyrir "mynd"
