Media Image Metadata (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Media
km: មេឌៀ
