Media Image Metadata (1.0.1) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Category
ku: پۆل

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Source
ku: سەرچاوە
