Media Image Metadata (1.0.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Source
my: ရင်းမြစ်
