Media Image Metadata (1.0.1) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Category
ne: वर्ग

en: Keywords
ne: शब्दकुञ्जीहरू

en: Media
ne: मिडिया

en: Source
ne: स्रोत
