Media Image Metadata (1.0.1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Category
ps: ټولی

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Media
ps: رسنۍ

en: Source
ps: سرچينه

en: Caption
ps: نوم
