Media Image Metadata (1.0.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Country
ro: Țară

en: Category
ro: Categorie

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: City
ro: Oraş/Sector

en: Source
ro: Sursă

en: Caption
ro: Legendă
