Media Image Metadata (1.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Country
te: దేశం

en: Category
te: వర్గం

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: City
te: నగరం

en: Source
te: మూలం
