Media Image Metadata (1.0.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Country
ur: ملک

en: Category
ur: زمرہ

en: Keywords
ur: کلیدی الفاظ
