Media Image Metadata (1.0.2) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Country
el: Χώρα

en: Category
el: Κατηγορία

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Media
el: Μέσα

en: City
el: Πόλη

en: Source
el: Πηγή

en: Caption
el: Λεζάντα
