Media Image Metadata (1.0.2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Country
eo: Lando

en: Category
eo: Kategorio

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: City
eo: Urbo
