Media Image Metadata (1.0.2) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Country
fi: Maa

en: Category
fi: Kategoria

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Date Created
fi: Luontipäivä

en: City
fi: Kaupunki

en: Source
fi: Lähde

en: Caption
fi: Kuvateksti

en: Province
fi: Provinssi

en: Copyright
fi: Tekijänoikeus

en: Headline
fi: Otsikko

en: Alt text
fi: Alt teksti
