Media Image Metadata (1.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Country
id: Negara

en: Category
id: Kategori

en: Keywords
id: Kata kunci

en: City
id: Kota

en: Source
id: Sumber

en: Caption
id: Keterangan

en: Province
id: Provinsi

en: Copyright
id: Hak Cipta

en: "Image" media source configuration
id: Konfigurasi sumber media "Gambar"
