Media Image Metadata (1.0.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
