Media Image Metadata (1.0.2) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Country
ru: Страна

en: Category
ru: Категория

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Date Created
ru: Дата создания

en: Media
ru: Мультимедиа

en: City
ru: Город

en: Source
ru: Источник

en: Caption
ru: Подпись

en: Province
ru: Область

en: Credit
ru: Кредит

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: Alt text
ru: Alt текст

en: "Image" media source configuration
ru: "Изображение" настройка медиа источника
