Media Image Metadata (1.0.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Category
sq: Kategoria

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe
