Media Image Metadata (1.0.2) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Country
vi: Quốc gia

en: Category
vi: Mục phân loại

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Media
vi: Phương tiện

en: City
vi: Thành phố

en: Source
vi: Nguồn

en: Caption
vi: Đầu đề

en: Province
vi: Tỉnh

en: Copyright
vi: Bản quyền
