Media Image Metadata (1.0.3) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Category
bn: বিভাগ

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Media
bn: মাধ্যম
