Media Image Metadata (1.0.3) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Country
cs: Země

en: Category
cs: Kategorie

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Media
cs: Média

en: City
cs: Město

en: Source
cs: Zdroj

en: Caption
cs: Popisek

en: Credit
cs: Kredit

en: Alt text
cs: Alternativní text
