Media Image Metadata (1.0.3) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Country
hr: Država

en: Category
hr: Kategorija

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Media
hr: Mediji

en: Source
hr: Izvor
