Media Image Metadata (1.0.3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Country
jv: Negara

en: Category
jv: Kategori

en: Keywords
jv: Tembung kunci
