Media Image Metadata (1.0.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Category
kk: Категория

en: Keywords
kk: Кілтсөздер
