Media Image Metadata (1.0.3) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Category
ml: വര്‍ഗ്ഗം
