Media Image Metadata (1.0.3) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Country
mn: Улс

en: Category
mn: Ангилал

en: Keywords
mn: Түлхүүр үг

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
