Media Image Metadata (1.0.3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Country
nl: Land

en: Category
nl: Categorie

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Date Created
nl: Aanmaakdatum

en: City
nl: Plaats

en: Source
nl: Bron

en: Caption
nl: Onderschrift

en: Province
nl: Provincie

en: Alt text
nl: Alternatieve tekst

en: "Image" media source configuration
nl: Mediabron-instellingen voor 'Afbeelding'
