Media Image Metadata (1.0.3) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Country
oc: País

en: Category
oc: Categoria

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Media
oc: Mèdia

en: City
oc: Vila

en: Source
oc: Font

en: Province
oc: Província

en: Credit
oc: Crèdit
