Media Image Metadata (1.0.3) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Country
sv: Land

en: Category
sv: Kategori

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Date Created
sv: Datum Skapad

en: City
sv: Stad

en: Source
sv: Källa

en: Caption
sv: Bildtext

en: Province
sv: Landskap

en: Credit
sv: Kredit

en: Headline
sv: Rubrik

en: Alt text
sv: Alternativ text
