Media Image Metadata (1.0.3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Country
ta: நாடு

en: Category
ta: பிரிவு

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Source
ta: மூலம்

en: Caption
ta: தலைப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை
