Media Image Metadata (1.0.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།
