Media Image Metadata (1.0.4) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Title
da: Titel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Country
da: Land

en: Category
da: Kategori

en: Date Created
da: Oprettelsesdato

en: City
da: By

en: Source
da: Kilde

en: Caption
da: Undertekst

en: Province
da: Landsdel

en: Credit
da: Kredit

en: Headline
da: Overskrift

en: Alt text
da: Alternativ tekst
