Media Image Metadata (1.0.4) - en to es translation catalogue (15 entries)

en: Title
es: Título

en: Yes
es: Sí

en: Country
es: País

en: Category
es: Categoría

en: Date Created
es: Fecha de creación

en: Media
es: Multimedia

en: City
es: Ciudad

en: Source
es: Origen

en: Caption
es: Etiqueta

en: Province
es: Provincia

en: Credit
es: Crédito

en: Headline
es: Titular

en: Alt text
es: Texto alternativo

en: Byline
es: Pie de foto.

en: "Image" media source configuration
es: Configuración de fuente multimedia "Imagen"
