Media Image Metadata (1.0.4) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: City
gu: શહેર
