Media Image Metadata (1.0.4) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Media
ka: მედია

en: Source
ka: წყარო
