Media Image Metadata (1.0.4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Country
lv: Valsts

en: Category
lv: Kategorija

en: Date Created
lv: Izveides datums

en: Media
lv: Multivide

en: City
lv: Pilsēta

en: Source
lv: Avots

en: Caption
lv: Paraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Alt text
lv: ALT teksts
